Зустріч декана факультету медико-фармацевтичних технологій, завідувача та викладачів кафедри КЛД зі здобувачами вищої освіти

22 листопада 2019 року на кафедрі клінічної лабораторної діагностики відбулася зустріч декана факультету медико-фармацевтичних технологій професора Набоки О.І., завідувача кафедри професора Єрьоменко Р.Ф. та викладачів кафедри КЛД зі здобувачами вищої освіти випускних курсів спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр».

На зустрічі були обговорені наступні питання:

• щодо процесу навчання та змін правил вступу на магістерські програми у 2020 році, а саме – обов’язкове введення ЗНО з англійської мови. Було наголошено на тому, що потрібно активізувати підготовку саме з англійської мови і запропоновано обговорити питання стосовно можливості вивчення на базі кафедри іноземних мов НФаУ шляхом введення вибіркової дисципліни у весняному семестрі 2019-2020 н.р.;
  • щодо підготовки до складання ліцензованого іспиту КРОК Б, а саме ретельному обговоренню тестових завдань на заняттях;
  • щодо загальних аспектів підготовки до складання Державної атестації;
  • щодо правил реєстрації та проходження переддипломної практики у лабораторіях різного профілю;
  • щодо переліку вибіркових дисциплін ОПП «Лабораторна діагностика»;
  • щодо змісту Стандарту вищої освіти, обговорення набуття компетентностей та напрацювання практичних навичок у процесі навчання.

Ініціатива знайшла підтримку та перейшла у жваву дискусію, у ході якої студенти цікавилися різними запитаннями, що стосуються термінів навчання, перспектив подальшого працевлаштування, правовими аспектами своєї майбутньої трудової діяльності. Здобувачі вищої освіти висловили побажання у якості вибіркових дисциплін додати дисципліни англійська мова, правознавство, мистецтво спілкування. Також студенти висловили побажання організувати наступні зустрічі, на яких буде надано вичерпну інформацію стосовно оновлених правил вступу на магістерські програми для полегшення вибору подальшого навчання.

Зустріч пройшла у доброзичливій атмосфері та мала велике пізнавальне значення. Студенти пересвідчилися, що наразі їхня спеціальність є затребуваною і актуальною, вони мають широкі перспективи для працевлаштування, а підготовка та диплом НФаУ відповідають усім вимогам до якості Європейської освіти.