Участь у семінарі-нараді «Застосування дистанційних технологій в навчальному процесі здобувачів денної форми навчання»

20 січня завуч кафедри доцент Литвиненко Г.Л. прийняла участь у роботі семінару-наради «Застосування дистанційних технологій в навчальному процесі здобувачів денної форми навчання», який відбувся у коледжі НФаУ по вул. Олександра Невського, 18. Захід спрямований для оптимізації медичної і педагогічної роботи тьюторів з вибіркових дисциплін, що викладаються в дистанційному форматі.