Новини кафедри

11.11. 2017 року відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри доц. Карабут Л. В. відвідала разом з ученицями 11-х класів ХСШ № 53 Зінченко А. та Старіковою В. захід «День відкритих дверей». Майбутнім абітурієнтам було надано інформацію про спеціальності НФаУ, вони послухали доповідь представника фармацевтичного заводу, зрозуміли, що завжди є можливість якісного працевлаштування наших випускників усіх спеціальностей.

8.11.2017 року відповідальна за профорієнтаційну роботу доц. Карабут Л. В. зі студентами 4 курсу спеціальності «Лабораторна діагностика» відвідали з екскурсією науково-технологічний комплекс «Інститут монокристалів» НАН України

28.09.2017 року зав. кафедрою доц. Єрьоменко Р. Ф. та відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри доц. Карабут Л. В. відвідали гімназію № 23 м. Харкова, де відбулась зустріч з учнями 11-А класу. Учням було надано інформацію про спеціальності НФаУ, перспективи працевлаштування наших випускників у сучасній фармацевтичній галузі.

Під час спілкування більш детальну інформацію було надано про спеціальність «Фармація» та спеціальність «Технології медичної діагностики та лікування». Ми  дізналися, що не всі учні зробили свій вибір, щодо вибору вишів, тому запросили їх на день відкритих дверей, який відбудеться 30 вересня 2017 року.

 

28.09.2017 року на засіданні Вченої ради університету співробітники кафедри клінічної лабораторної діагностики завідувач  Єрьоменко Р. Ф., професор Литвинова О. М. та професор Березнякова М. Є. отримали відзнаки НФаУ «Золота книга пошани»

16.09.2017 року проф. Березнякова М.Є., доц. Ковальова В.І. та відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри доц. Карабут Л.В. взяли активну участь у проведенні заходу «Наукові пікніки 2017». Під час спілкування із відвідувачами заходу, бажаючим було надано інформацію про спеціальності, які можна отримати в НФаУ, але найбільша кількість питань була саме про фахівців лабораторної діагностики. Відвідувачам було цікаво дізнатися, в яких лабораторіях можуть працювати наші випускники, які взагалі перспективи лабораторної діагностики та які найкращі лабораторії в місті Харкові. Кожен отримав відповідь на своє запитання, кожному було надано рекламну продукцію про НФаУ та запрошено бажаючих на день відкритих дверей, який відбудеться 30 вересня 2017 року.

18.10.2017 року зав. кафедрою доц. Єрьоменко Р. Ф., доц. Должикова О.В., доц. Ковальова В.І.  та відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри доц. Карабут Л. В. відвідали ХСШ № 53, де відбулась зустріч з учнями 11-А та 11-Б класів. Учням було надано інформацію про спеціальності НФаУ, перспективи працевлаштування випускників у сучасні фармацевтичній галузі. Більш детально розповіли про спеціальність «Технології медичної діагностики та лікування».

20.10.2017 року відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри доц. Карабут Л. В. відвідала  ХСШ № 108, де відбулась зустріч з учнями 10-А класу (нажаль дітей в класах невелика кількість). Учні уважно слухали інформацію про НФаУ та спеціальності НФаУ.   Під час спілкування вони цікавились тим, скільки бюджетних місць та на яких спеціальностях вони є, зрозуміло було, що  не всі учні зробили вибір своєї майбутньої спеціальності.

11.11.2017 року відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри доц. Карабут Л. В. відвідала разом з ученицями 11-х класів ХСШ № 53 Зінченко А. та Старіковою В. захід «День відкритих дверей». Ученицям було надано інформацію про спеціальності НФаУ, вони послухали доповідь представника фармацевтичного заводу, зрозуміли, що завжди є можливість якісного працевлаштування наших випускників усіх спеціальностей.

03. 02. 2018 року відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри доц. Карабут Л. В. відвідала разом з ученицями 10-х класів ХСШ № 108 захід «День відкритих дверей». Ученицям було надано інформацію про спеціальності НФаУ, вони послухали доповідь представника фармацевтичного заводу, зацікавились наданою інформацією.

6.02.2018 року здобувачі вищої освіти спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» складали ліцензований іспит КРОК 2

9 та 14 лютого 2018 року відбувся захист магістерських робіт магістрантів спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування»

Print Friendly