Новини кафедри

11.11. 2017 року відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри доц. Карабут Л. В. відвідала разом з ученицями 11-х класів ХСШ № 53 Зінченко А. та Старіковою В. захід «День відкритих дверей». Майбутнім абітурієнтам було надано інформацію про спеціальності НФаУ, вони послухали доповідь представника фармацевтичного заводу, зрозуміли, що завжди є можливість якісного працевлаштування наших випускників усіх спеціальностей.

8.11.2017 року відповідальна за профорієнтаційну роботу доц. Карабут Л. В. зі студентами 4 курсу спеціальності «Лабораторна діагностика» відвідали з екскурсією науково-технологічний комплекс «Інститут монокристалів» НАН України

28.09.2017 року зав. кафедрою доц. Єрьоменко Р. Ф. та відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри доц. Карабут Л. В. відвідали гімназію № 23 м. Харкова, де відбулась зустріч з учнями 11-А класу. Учням було надано інформацію про спеціальності НФаУ, перспективи працевлаштування наших випускників у сучасній фармацевтичній галузі.

Під час спілкування більш детальну інформацію було надано про спеціальність «Фармація» та спеціальність «Технології медичної діагностики та лікування». Ми  дізналися, що не всі учні зробили свій вибір, щодо вибору вишів, тому запросили їх на день відкритих дверей, який відбудеться 30 вересня 2017 року.

 

28.09.2017 року на засіданні Вченої ради університету співробітники кафедри клінічної лабораторної діагностики завідувач  Єрьоменко Р. Ф., професор Литвинова О. М. та професор Березнякова М. Є. отримали відзнаки НФаУ «Золота книга пошани»

16.09.2017 року проф. Березнякова М.Є., доц. Ковальова В.І. та відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри доц. Карабут Л.В. взяли активну участь у проведенні заходу «Наукові пікніки 2017». Під час спілкування із відвідувачами заходу, бажаючим було надано інформацію про спеціальності, які можна отримати в НФаУ, але найбільша кількість питань була саме про фахівців лабораторної діагностики. Відвідувачам було цікаво дізнатися, в яких лабораторіях можуть працювати наші випускники, які взагалі перспективи лабораторної діагностики та які найкращі лабораторії в місті Харкові. Кожен отримав відповідь на своє запитання, кожному було надано рекламну продукцію про НФаУ та запрошено бажаючих на день відкритих дверей, який відбудеться 30 вересня 2017 року.

Print Friendly