Новини кафедри

13 вересня 2018 р. на урочистому засіданні Ученої ради Національного фармацевтичного університету з нагоди Дня фармацевтичного працівника відбулася церемонія нагородження кращих співробітників НФаУ. На даному засіданні ректор НФаУ, професор Котвіцька А.А. подякувала за плідну працю і вручила почесну грамоту від Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації завідувачу кафедри клінічної лабораторної діагностики, доценту Єрьоменко Р.Ф.

 

15 вересня 2018 р. співробітники кафедри клінічної лабораторної діагностики прийняли активну участь у заході «Наукові пікніки», що відбувся у сквері майдану Свободи. Разом з кафедрами медичного профілю було надано наглядну агітацію та представлено мікроскопічні препарати.  Аудиторія була дуже різноманітною та дуже  зацікавленою, і діти, і батьки задавали дуже багато питань, кожен хотів подивитись у мікроскоп та познайомитись з  цікавим світом лабораторної діагностики

11 жовтня 2018 р. співробітниками кафедри спільно з деканатом факультету медико-фармацевтичних технологій було проведено комплексні контрольні роботи (ректорський зріз) з дисциплін навчального плану.

19 жовтня 2018 р. відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри, доц. Карабут Л. В. та проф.  Березнякова М.Є. провели профорієнтаційний захід у ХЗОШ  № 53. Під час спілкування учні отримали інформацію про НФаУ, як заклад якісної фармацевтичної освіти, учням 10 – Б та 11 — А класів надали інформацію про сучасну фармацевтичну галузь, місця роботи наших випускників. Учнів було запрошено на день відкритих дверей, який відбудеться  3 листопада 2018 року.

24 жовтня 2018 р. колектив кафедри клінічної лабораторної діагностики прийняв активну участь у проведенні профорієнтаційного табору «PHARM CAMP-2018» – «Фармація – наука про ліки і не тільки!». Викладачі кафедри розповіли учням ХСШ № 18 м. Харкова  про спеціальність «Техніка медичної діагностики та лікування», перспективи лабораторної діагностики, напрями клінічної генетики та сучасні напрями лабораторної медицини.

03 листопада 2018 р. завідувач д.біол.н., доц. Єрьоменко Р.Ф., та співробітники кафедри клінічної лабораторної діагностики  к.ф.н., доц. Должикова О.В. та ст. лаборант Нараєвська Н. М. відвідали профорієнтаційний захід «День відкритих дверей» по вул. Валентинівській, 4. Під час участі вони спілкувалися з майбутніми абітурієнтами та мали змогу надати інформацію відносно спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування».

1214 листопада 2018 року завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики НФаУ, д.б.н., доцент Єрьоменко Р.Ф. відвідала Запорізький державний медичний університет у якості голови експертної комісії з проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Лабораторна діагностика зі спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

 

 

 

 

У період із 04 по 06 грудня 2018 року на кафедрі клінічної лабораторної діагностики НФаУ відбулася первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми Лабораторна діагностика у галузі знань 22 Охорона здоров’я зіспеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування другого рівня вищої освіти (магістр).

Декан факультету медико-фармацевтичних технологій НФаУ, проф. Набока О.І., зав. кафедри КЛД, доц. Єрьоменко Р.Ф., члени експертної комісії під час  акредитаційної екпертизи                                        

члени експертної комісії, співробітники та студенти НФаУ під час проведення комплексних контрольних робіт

Print Friendly