ІІІ Міжнародна конференція “Smart Bio”

2-4 травня 2019 р. Делегація співробітників НФаУ у складі: декана факультету медико-фармацевтичних технологій, професора Набоки О.І., завідувача кафедри клінічної лабораторної діагностики, доцента Єрьоменко Р.Ф., завідувача кафедри патологічної фізіології, професора Кононенко Н.М., завідувача кафедри мікробіології, вірусології та імунології, професора Філімонової Н.І. відвідала університет Вітуатаса Магнуса, Каунас (Литва) прийняла участь у роботі ІІІ Міжнародної конференції «Життя та природничих наук. Розумна біологія».
Тези доповіді надруковані у збірнику конференції 3 RD International Conference «Smart Bio» 02-04 May 2019 Kaunas Lithuania Abstract book
Всі учасники отримали сертифікати участі у конференції та книгу-сувенір, яка презентує навчальну роботу та містить опис спеціальностей, за якими проводиться підготовка в Університеті Вітуатаса Магнуса.