Робоча нарада із студентами 1 курсу спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування»

09 грудня 2019 року декан факультету медико-фармацевтичних технологій професор Набока О.І. та колектив кафедри клінічної лабораторної діагностики провели  робочу нараду зі здобувачами вищої освіти 1 курсу спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування». Під час заходу були обговорені питання, які цікавлять студентів відносно навчання, побуту, культурного виховання тощо. Студенти поділилися з викладачами проблемами, які їх цікавлять та отримали відповіді на свої запитання, а також висловили сподівання на майбутні зустрічі у подібному форматі.