8 травня 2020 р. відбувся міжкафедральний науково-практичний on-line семінар на тему «Тест-полоски – як сучаний засіб діагностики стану здоров’я людини».

8 травня 2020 р. відбувся міжкафедральний науково-практичний on-line семінар на тему «Тест-полоски – як сучаний засіб діагностики стану здоров'я людини».

8 травня 2020 р кафедрою клінічної лабораторної діагностики спільно з кафедрою товарознавства НФаУ вперше був проведений міжкафедральний науково-практичний on-line семінар на тему «Тест-смужки – як сучасний засіб діагностики стану здоров’я людини».

Даний захід відвідали представники ПП ТПК «ЕРГОКОМ» і ТОВ «Норма» (м.Київ), а також наші колеги та однодумці з Тернопільського національного медичного університету. Під час семінару було зроблено багато цікавих доповідей з даної теми в яких були висвітлені основні моменти використання тест-смужок різного спрямування та використання експрес-тестів. Також було проведено онлайн майстер-клас присвячений «Особливостям вимірювання рівня цукру в крові в домашніх. Кожному учаснику за підсумками міжкафедрального семінару був вручений сертифікат обсягом 3 години.