Привітання доцента кафедри Должикової О.В.

30 вересня 2020 р. колектив кафедри урочисто привітав доцента Должикову Олену Вікторівну з отриманням Почесної грамоти Обласного комітету Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну участь у профспілковій роботі. Завідувач кафедри Єрьоменко Римма Фуатівна від імені ректора Національного фармацевтичного університету  Котвіцької Алли Анатоліївни, усього колективу НФаУ та кафедри, а також від себе особисто поздоровила Олену Вікторівну з отриманням Почесної нагороди, побажала натхнення у роботі, успіхів та подальших досягнень!!!

Привітання доцента кафедри Должикової О.В.Привітання доцента кафедри Должикової О.В.