ПРОВЕДЕННЯ МІЖВУЗІВСЬКОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ

18 листопада 2020 р. кафедрою клінічної лабораторної діагностики НФаУ спільно з кафедрою внутрішньої медицини Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна було організовано та проведено міжвузівський науково-практичний семінар до всесвітнього дня боротьби з діабетом «Цукровий діабет – актуальні питання клінічної та лабораторної діагностики».

Форма проведення – дистанційна, за допомогою платформи ZOOM.

Мета проведення семінару – розвиток творчих контактів між кафедрами, обмін клінічним та клініко-лабораторним досвідом.

На семінарі були присутні 42 викладачі кафедр.

Семінар включав 4 доповіді, по 2 з кожної кафедри, які носили бінарний характер. Формат семінару передбачав презентації на клінічну тематику, де розглянуті проблемні питання діабетології, доповіді яких паралельно доповнювалися презентаціями методів сучасних лабораторних досліджень ускладнень цукрового діабету.

Виступи перепліталися з обговореннями учасниками семінару означених проблем.

Усіх учасників семінару зацікавила представлена тематика та сподобався формат його проведення. Організатори семінару домовилися, що намагатимуться і надалі продовжувати співпрацю, а також обговорили можливі теми наступного такого заходу.

Програма семинару

ПРОВЕДЕННЯ МІЖВУЗІВСЬКОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ