Організаційна зустріч зі здобувачами вищої освіти

25.11.2020 р. у форматі zoom конференції відбулася зустріч декана факультету медико-фармацевтичних технологій, д.біол.н., професора Набоки О. І., завідувача кафедри клінічної лабораторної діагностики д.біол.н., професора Єрьоменко Р. Ф. та викладачів кафедри клінічної лабораторної діагностики зі здобувачами вищої освіти 2 курсу спеціальності 224 “Технології медичної діагностики та лікування” (ОПП Лабораторна діагностика) освітньо-кваліфікаційного рівня “магістр”. На зустрічі обговорені питання підготовки здобувачів вищої освіти до Державної атестації. Зустріч відбулася у доброзичливій та конструктивній атмосфері. Вона мала важливе організаційне значення з точки зору контролю якості стану підготовки майбутніх випускників спеціальності 224 “Технології медичної діагностики та лікування” освітньо-кваліфікаційного рівня “магістр” 2021 року випуску до складання Державної атестації в умовах карантину.

Організаційна зустріч зі здобувачами вищої освіти