Міжвузівський науково-практичний семінар «Клініко-патогенетичні варіанти ожиріння: метаболічні порушення, їх терапевтична корекція та лабораторні маркери»

26 листопада 2021 р. відбувся міжвузівський науково-практичний семінар до всесвітнього дня боротьби з ожирінням «Клініко-патогенетичні варіанти ожиріння: метаболічні порушення, їх терапевтична корекція та лабораторні маркери». Захід відбувся у дистанційному форматі з використанням платформи ZOOM. Організаторами семінару виступили  Національний фармацевтичний університет, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, ДВНЗ «Ужгородський національний університет.

Мета проведення семінару – розвиток творчих контактів між кафедрами, обмін клінічним та клініко-лабораторним досвідом.

На семінарі були присутні 36 учасників кафедр ВУЗів.

Семінар включав 5 доповідей, які носили бінарний характер, висвітлюючи особливості проявів метаболічного синдрому у дорослих і дітей та його клініко-лабораторних маркерів.

У кінці семінару відбулося жваве обговореннями учасниками затронутих у виступах проблем, що свідчить про зацікавленість представленої тематики.

Організатори семінару домовилися про подальшу співпрацю.