Профорієнтаційна робота у Ліцеї № 17 Інтелект Полтавської міської ради

09 березня 2023 року завідувачка кафедри клінічної лабораторної діагностики НФаУ, професор Єрьоменко Римма Фуатівна та завідувачка кафедри заводської технології ліків НФаУ, професор Рубан Олена Анатоліївна відвідали Ліцей № 17 Інтелект Полтавської міської ради.

В ході візиту вони зустрілися з учнями 10-11 класів Ліцею. Метою зустрічі стало ознайомлення майбутніх абітурієнтів, їх батьків та всіх зацікавлених осіб з Національним фармацевтичним університетом.

Під час знайомства майбутні випускники Ліцею отримали вичерпну інформацію про Національний фармацевтичний університет: спеціальності та освітні програми, які представлені в нашому університеті, познайомилися з політикою, традиціями, цінностями та організаційною структурою НФаУ, науково-педагогічним складом, особливостями організації студентського життя.

Додатково учнів було ознайомлено з офіційним сайтом НФаУ, продемонстровано сторінку приймальної комісії, де розміщується вся актуальна та необхідна інформація для абітурієнтів та контактна інформація приймальної комісії. Усіх присутніх було запрошено на навчання до Національного фармацевтичного університету.

Наприкінці зустрічі учні мали змогу отримати відповіді на запитання, які їх зацікавили та поділитися власними враженнями від зустрічі!

Профорієнтаційна робота у Ліцеї № 17 Інтелект Полтавської міської ради