Профорієнтаційний захід «День знайомства з НФаУ в Куп’янському медичному коледжі ім. Марії Шкарлетової»

18 лютого 2022 р. завідувач кафедри КЛД, професор Римма  Єрьоменко та відповідальна за профорієнтаційну роботу доцент Лариса Карабут разом з членами приймальної комісії НФаУ та викладачами кафедр відвідали Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової та провели профорієнтаційний  захід  «День знайомства з НФаУ”. Викладачі кафедри КЛД надали інформацію про освітню програму Лабораторна діагностика, умови навчання в університеті, перспективи працевлаштування та затребуваність випускників даної освітньої програми на сучасному ринку праці. Викладачів та студентів коледжу було запрошено на День знайомства з НФаУ, якій відбудеться 12.03.2022 року.

Профорієнтаційний  захід  «День знайомства з НФаУ в Куп’янському медичному коледжі ім. Марії Шкарлетової»