Щиро вітаємо, шановна Риммо Фуатівно!

30 листопада 2021 р. на засіданні Вченої ради НФаУ завідувача кафедри клінічної лабораторної діагностики, професора Єрьоменко Римму Фуатівну було нагороджено Подякою прем’єр-міністра України за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі особисті досягнення у реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я, активну участь у підготовці фахівців у галузі фармації. Нагороду вручив т. в. о. голови Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун.

Колектив кафедри клінічної лабораторної діагностики щиро вітає Римму Фуатівну, бажаємо Вам успіху, невтомності і нових досягнень у професійній діяльності. Нехай робота приносить Вам лише задоволення, а Ваші старання завжди будуть оцінені вагомими здобутками учнів та вдячністю колег. Ми Вами пишаємось!

#НФаУ_вітає

Щиро вітаємо, шановна Риммо Фуатівно!