Співпраця з Харківським міським центром зайнятості

1 листопада 2019 року співробітниками кафедри клінічної лабораторної діагностики спільно з Харківським міським центром зайнятості було проведено зустріч зі студентами випускних курсів спеціальності “Технології медичних діагностики та лікування”. Під час заходу перед студентами виступила співробітник центру зайнятості Поставна Н., яка детально ознайомила майбутніх випускників з ефективними технологіями пошуку роботи, правильного складання резюме, методиками та засобами вдалої самопрезентації. Під час зустрічі зі студентами проведено декілька ігор, що дозволили оцінити їх самооцінку та навички самопрезентації, а також анкетування. Захід виявився цікавим та корисним і справив позитивне враження і на студентів і на викладачів, досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю з Харківським міським центром зайнятості.

Співпраця з Харківським міським центром зайнятості