Участь у акції «Подаруй книгу українською Науковій бібліотеці НФаУ»

З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недарма в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати.
14 лютого відзначається «Міжнародний день дарування книг». У Національному фармацевтичному університеті вже стало доброю традицією проведення Акції «Подаруй книгу українською Науковій бібліотеці НФаУ». Колектив кафедри клінічної лабораторної діагностики на чолі з завідувачкою, професором Риммою Фуатівною Єрьоменко, а також здобувачі вищої освіти освітньої програми Лабораторна діагностика із задоволенням долучилися до акції, подарувавши Науковій бібліотеці НФаУ книжки українською мовою.
Ми бажаємо миру і процвітання нашому рідному Національному фармацевтичному університету та всьому українському народу! Сподіваємося, що наш невеличкий внесок збагатить культурну спадщину Великого українського народу, який зараз героїчно бореться за незалежність та свободу, за майбутнє нашої Держави! Віримо в нашу Перемогу! Слава Україні!
Участь у акції «Подаруй книгу українською Науковій бібліотеці НФаУ»