Відзнака колективу кафедри клінічної лабораторної діагностики за високі рейтингові показники у 2020-2021 н.р.

28 жовтня, на засіданні Вченої ради НФаУ відбулося підведення підсумків Рейтингу НФаУ-2021, а також урочиста церемонія нагородження переможців.

За результатами Рейтингового оцінювання кафедра клінічної лабораторної діагностики отримала 9 місце і увійшла у десятку кращих кафедр університету!

Ми вдячні керівництву НФаУ і особисто Ректору за високу оцінку здобутків кафедри, пишаємося нашими досягненнями і не збираємося зупинятися на досягнутому!