13-15 травня 2019 р. участь завідувача кафедри Єрьоменко Р.Ф. у проведенні первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Лабораторна діагностика 13-15 травня 2019 року завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики НФаУ, д.б.н., доцент Єрьоменко Р.Ф. відвідала Київський національний університет ім. Т. Шевченко у якості голови експертної комісії з проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Лабораторна діагностика зі спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.
Комісія у складі завідувача кафедри клінічної лабораторної діагностики Національного фармацевтичного університету, доктора біологічних наук, доцента Р.Ф. Єрьоменко та доцента кафедри сучасних технологій діагностично-лікувального процесу Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, кандидата медичних наук, доцента Ю.С. Воронкової провели експертне оцінювання відповідної освітньої діяльності закладу вищої освіти у Київському національному університеті ім. Т. Шевченко. В ході проведення експертизи члени комісії проаналізували навчально-методичну, наукову діяльність, стан практичної підготовки студентів, матеріально-технічну базу, опрацювали документацію, були присутні при написанні студентами комплексних контрольних робіт, проаналізували їх результати.
За результатами проведеної первинної акредитаційної експертизи комісія дійшла висновку про можливість акредитації освітньо-професійної програми Лабораторна діагностика у Київському національному університеті ім. Т. Шевченко.