Випускнику

Шановні випусники!

Інтернатура за спеціальністю лабораторна діагностика, вірусологія, мікробіологія – новий напрям підготовки лікарів-інтернів в Інституті підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національний фармацевтичний університет. Офіційно.
👩‍🔬 Інтернатура є логічним завершенням циклу додипломної підготовки фахівців за цією спеціальністю у НФаУ, яка розпочата ще у 𝟮𝟬𝟬𝟭 році.
🧑‍⚕️ Підготовка лікарів-інтернів-лаборантів відбувається за новою програмою і навчальним планом. Тривалість навчання в інтернатурі становить 𝟭 рік і 𝟱 місяців, з них 𝟰,𝟱 місяці – це освітня очна частина, а 𝟭𝟮,𝟱 місяців – стажування на клінічних базах та лабораторіях, де відпрацьовуються набуті компетентності.
💉 Здобувачі освіти отримують всебічну професійну підготовку, що забезпечує здатність до реалізації лабораторно-діагностичного процесу, оволодіння складними технологіями лабораторної діагностики, організації та управління роботою лабораторій, уміння забезпечувати консультативну взаємодію з клініцистами, виконання науково-дослідної роботи, здійснення освітнього процесу в рамках підготовки лікаря-лаборанта на до- та післядипломному рівнях.
🌡 Запрошуємо вас до інтернатури в нашому Інституті для отримання сертифікату лікаря клінічної лабораторної діагностики!
📌 Прийом документів та зарахування за бюджетною й контрактною формою фінансування здійснюється до 𝟮𝟬 березня 𝟮𝟬𝟮𝟰 року.
📌 Для вступу до інтернатури ви можете залишити заявку за посиланням: https://forms.gle/f4zt5c1Yx9w6eQzw8,
або отримати детальну інформацію за телефоном: 𝟬𝟵𝟵𝟱𝟭𝟴𝟲𝟳𝟳𝟳

ІНСТИТУТ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ ФАРМАЦІЇ

Реєстраційна форма

 

Print Friendly, PDF & Email