Відвідування Медичного центру «Медичні технології сучасності» в рамках проведення практичної підготовки майбутніх фахівців з лабораторної медицини

18 жовтня 2019 року завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики НФаУ професор Єрьоменко Р.Ф. та завуч кафедри доцент Литвиненко Г.Л. разом зі студентами 3 курсу 1 групи спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» відвідали Медичний центр «Медичні технології сучасності». Під час візиту студенти та викладачі мали змогу ознайомитися із роботою сучасного медичного центру європейського рівня, його устаткуванням, діагностичним обладнанням, спектром діагностичних досліджень. Здобувачам вищої освіти було продемонстровано найновіші діагностичніметодине тільки теоретично, вони мали змогу безпосередньо спостерігати за проведенням аналізу методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) — одним з найточніших засобів діагностики. Здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри із задоволенням поспілкуватися з персоналом Медичногоцентру, які поділилися своїм досвідом та надбаннями та надали відповіді на запитання, які зацікавили студентів.