10 грудня 2021 року відбувся Міжкафедральний науково-практичний семінар «МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ РІЗНИХ ПАТОЛОГІЧНИХ СТАНАХ ТА ЇХ ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА». Захід організовано кафедрами біологічної хімії та  клінічної лабораторної діагностики НФаУ. Під час семінару співробітниками обох кафедр представлено 16 доповідей, які стосувалися біохімічних аспектів виникнення та перебігу метаболічних порушень різної етіології та їх лабораторної діагностики.
Доповіді підготовлено на високому науковому та методичному рівні. Тематика доповідей викликала зацікавленість в учасників семінару. Під час обговорення доповідей виникла жвава дискусія. Захід мав важливе наукове та навчальне значення, оскільки дозволяє поглиблити рівень співробітництва між кафедрами університету, обмінюватися науковими знаннями та досвідом викладання дисциплін медико-біологічного циклу для здобувачів вищої освіти .

За результатами проведення семінару зроблено висновок щодо доцільності  регулярного проведення таких заходів у подальшому та  співробітництва між кафедрами у цьому напрямку.