Наші випускники

Наші випускникиОстапець Марина Олександрівна.

Випускник 2014 року спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування» ОП Лабораторна діагностика. Доцент кафедри нормальної та патологічної фізіології НФаУ.

Скажу відверто, любов із лабораторною діагностикою в мене сталася не відразу. Оскільки після закінчення школи я мріяла бути лікарем-дерматологом. Але сьогодні, якби відмотати час назад, я обрала б цю професію свідомо. Саме навчання в НФаУ за ОП “Лабораторна діагностика” дозволило зрозуміти, що лабораторна діагностика – галузь дотична до всіх напрямків медицини: пов’язана з патологіями, які стосуються усіх органів і систем організму. Це спонукає вчитися щодня.  Для мене, як для навчально-наукового співробітника Університету, дана програма сприяла формуванню систематичного розуміння поставленої проблематики, оволодінню сучасними методами досліджень, генеруванню наукових гіпотез у сфері медицини, а також здатності аналізувати та інтерпретувати одержані результати.

Наші випускникиКоломійчук Ірина Михайлівна

Закінчила НФАУ у 2014 році, працюю в Комунальне некомерційне підприємство “Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради”

Завідувач клініко-діагностичної лабораторії, лікар-лаборант, чому обрала цю професію- тому що все починається з лабораторії, любе лікування, чи діагноз, аналізи можуть дуже багато сказати про людину, те чого не бачуть інші лікарі. Завдяки тому що в НФАУ здобула професію лікаря, я можу очолювати лабораторію.

 

Наші випускникиМаслова (Давидова) Лариса

Випускниця 2014р

Працювала в Харківській обласній клінічній інфекційній лікарні( в ПЦР лабораторії)

Обрала професію лаборанта, бо завжди цікава була медицина.

Звичайно знання, здобуті під час навчання в НФаУ, мені знадобилося в моїй професії.

 

Наші випускникиМадіянська Юлія Сергіївна

Випуск бакалавр в 2018 р. Випуск з магістратури 2020 р. Наразі працюю в “Сімейній лабораторії” на посаді лікаря ПЛР відділу

Я обрала професію лікаря-лаборанта, тому що лабораторна діагностика швидко розвивається і відіграє велику роль в постановці діагнозу, що дуже допомагає лікарю правильно підібрати лікування

Навчання в НФаУ дало мені можливість знайти роботу за спеціальністю, доповнив мої знання отримані в коледжі

 

Наші випускникиВсім привіт!

Мене звати Рацин Олеся Василівна.

У 2020 році, я закінчила Національний фармацевтичний університет, факультет медико-фармацевтичних технологій за спеціальністю Технології медичної діагностики та лікування. Зараз працюю в медичній лабораторії ПП «АСТРА-ДІА», м. Ужгород; посада ­– лікар-лаборант.

Вибрана спеціальність є дуже перспективною та необхідною складовою сучасної медицини. Без лабораторних досліджень не ставиться жоден діагноз.  Якісна діагностика – запорука правильного діагнозу та успішного лікування.

Не маючи теоретичної та практичної бази знань, які надав мені університет, було б важко знайти гідну та високооплачувану роботу, оскільки більшість перспективних лабораторій вимагають якісної підготовки спеціалістів.

Кожного дня, в робочому процесі, я зустрічаю пацієнтів, клінічні випадки яких неодноразово були розглянуті на заняттях у вигляді ситуаційних  завдань та задач.

Хочеться висловити слова вдячності педагогічному колективу університету, які з радістю ділилися з нами своїм професійним та життєвим досвідом. Приємно, що навіть після закінчення вузу, ти маєш можливість, у будь яку хвилину звернутися за порадою та підтримкою до своїх наставників.

Роки проведені в університеті подарували мені надійних друзів, як серед студентів так і викладачів. І навіть те, що всі ми знаходимося в різних куточках країни, не заважає продовжувати спілкування та кожного разу з посмішкою на обличчі згадувати моменти студентського життя.

Наші випускникиНараєвська Наталія Миколаївна

Закінчила НФаУ за спеціальністю «Технології медичної діагностики та лікування» у 2020 році

Закінчила НФаУ за спеціальністю «Менеджмент» у 2023 році

З 2019 року працюю у медичній лабораторії «ДІЛА» на посаді лікаря-лаборанта.

Коли я вступала до університету я мала вагання щодо даної спеціальності, але після його закінчення я остаточно прийняла рішення, що лабораторна діагностика це моє. Вона не дасть засумувати і не дозволить щось забувати. Дана галузь стосується усіх напрямків медицини, саме вона пов’язана з патологіями, які стосуються усіх органів та систем нашого організму. Тут ти вчишся та розвиваєшся щодня.

Наші випускники Домантович (Карабєнкова) Вікторія Геннадіївна.

Закінчила НФаУ у 2020 році, спеціальніст «ЛД» з відзнакою. На даний момент працюю за фахом, лікарем-лаборантом більше 2-х років в Києві у ТОВ «МЛ«Dila». Чому саме ЛД? Тому що ця сфера стрімко розвивається, на мою думку швидше ніж фармація, це гарно показав COVID-19. Дуже рада, що обрала для навчання саме НФаУ, так як тут дають гарну теоретичну базу, прекрасні викладачі та дружня атмосфера. Якби мене повернули на 10 років назад, я б нічого не змінила і пройшла б цей шлях ще раз.

 

 

Наші випускникиЩербань Тетяна Миколаївна

Навчалася: 

2015-2018 рр. Вінницький медичний коледж імені акад. Д. К. Заболотного. Спеціальність 224 «Технології медичної діагностики та лікування» за освітньою програмою «Лабораторна діагностика». Та здобула освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст», професійна кваліфікація лаборант (медицина);

2018-2020 рр. Національний фармацевтичний університет. Спеціальність 224 «Технології медичної діагностики та лікування» за освітньою програмою «Лабораторна діагностика». Здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр, професійна кваліфікація лаборант (медицина);

2020-2022 рр. Національний фармацевтичний університет. Спеціальність 224 «Технології медичної діагностики та лікування» за освітньою програмою «Лабораторна діагностика». Здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр, професійна кваліфікація лікар-лаборант;

2022-2023 рр. Харківський національний медичний університет. Спеціалізація інтернатура.

Ще навчаючись в медичному коледжі, переді мною стояв вибір вищого навчального закладу. З яким мені допомогли визначитись мої друзі та знайомі, які навчалися в НФаУ та були дуже задоволені рівнем підготовки і студентськими буднями. Остаточне рішення прийняла після відвідування університету на «День відкритих дверей», яке виявилось найвдалішим!

Нові знайомства, лекції, сесії, незабутні викладачі, конференції, багато нових знань, емоції, враження – найкращі студентські роки в НФаУ! Атмосфера в університеті завжди була затишною, сприятливою для розвитку студента. В закладі високий рівень підготовки майбутніх спеціалістів та унікальний підхід до кожного студента. Гнучкий графік занять, який можна поєднувати з роботою. Дуже багато практики на потужних клінічних базах за різними локаціями, на яких створені умови для опанування студентами теми, з надсучасними діагностичними аналізаторами. Залучали нас до ряду лабораторних досліджень, маніпуляцій, обговорення усіх особливостей і тонкощів професії. Процес навчання завжди був змістовим, цікавим, пізнавальним і супроводжувався гарними враженнями. Варто відзначити потужну підготовку до Крок Б та Крок 2. Також писали та захищали магістерські роботи, і мали можливість їх доповідати на різних конференціях та публікувати в дослідницьких журналах.  Моя робота була на тему: «ВИВЧЕННЯ ВПЛИВУ КАНДИДАТНИХ ВАКЦИН НА ДИНАМІКУ КОЛИВАННЯ ВМІСТУ АНТИТІЛ Ig G та Ig M » під керівництвом Єрьомєнко Р.Ф. (д.біол. наук, професор), яку я неодноразово доповідала на різних конференціях.

Дуже компетентний викладацький склад кафедри «Лабораторна діагностика» став для студентів наставниками! Який завжди допомагав, підтримував, ділився своїм досвідом, дуже гарно доносив і пояснював всю інформацію, та з якими по сьогоднішній день дружні, теплі спогади і відносини. Дякую кафедрі за їхнє відкрите і щире ставлення до студентів, яке заохочувало до здобуття знань, бажання розвиватися і самовдосконалюватися.

Завдячуючи хорошій підготовці спеціалістів в НФаУ, ще під час навчання, я з легкістю влаштувалась на роботу в КНП « Міська клінічна лікарня їм. проф. О. О. Шалімова» фельдшером-лаборантом, де пропрацювала два роки, і проводила дослідження імуноферментного аналізу. Згодом, стала лікарем-лаборантом клініцистом в приватній лабораторії «Медичний Центр Здоровʼя». Де виконую клінічні, цитологічні, імуногематологічні дослідження.. Працюю з обладнанням та інструментами для дослідження. Проводжу валідацію отриманих результатів.

Всі знання з університету я вдало застосовую  в професійній діяльності. Саме в НФаУ я сформувалась як особистість, спеціаліст, навчилась протистояти труднощам, долати перепони та відкрити в собі якості, які мені допомагають на роботі і в житті!

Переконана, що «Лабораторна діагностика» це прогресуюча медична спеціальність, одна із сучасних і пріоритетних напрямів медичної діяльності, яка стрімко розвивається як в Україні, так і за кордоном, і завжди буде потребувати хороших спеціалістів!

Я можу впевнено стверджувати, що випускники НФаУ стають конкурентноспроможними на ринку праці, а також можуть працювати у передових клініках та лабораторіях!

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email