Остапець Марина Олександрівна.
Випускник 2014 року спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування» ОП Лабораторна діагностика. Доцент кафедри нормальної та патологічної фізіології НФаУ.
Скажу відверто, любов із лабораторною діагностикою в мене сталася не відразу. Оскільки після закінчення школи я мріяла бути лікарем-дерматологом. Але сьогодні, якби відмотати час назад, я обрала б цю професію свідомо. Саме навчання в НФаУ за ОП “Лабораторна діагностика” дозволило зрозуміти, що лабораторна діагностика – галузь дотична до всіх напрямків медицини: пов’язана з патологіями, які стосуються усіх органів і систем організму. Це спонукає вчитися щодня. Для мене, як для навчально-наукового співробітника Університету, дана програма сприяла формуванню систематичного розуміння поставленої проблематики, оволодінню сучасними методами досліджень, генеруванню наукових гіпотез у сфері медицини, а також здатності аналізувати та інтерпретувати одержані результати.
Закінчила НФАУ у 2014 році, працюю в Комунальне некомерційне підприємство “Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради”
Завідувач клініко-діагностичної лабораторії, лікар-лаборант, чому обрала цю професію- тому що все починається з лабораторії, любе лікування, чи діагноз, аналізи можуть дуже багато сказати про людину, те чого не бачуть інші лікарі. Завдяки тому що в НФАУ здобула професію лікаря, я можу очолювати лабораторію.
Випускниця 2014р
Працювала в Харківській обласній клінічній інфекційній лікарні( в ПЦР лабораторії)
Обрала професію лаборанта, бо завжди цікава була медицина.
Звичайно знання, здобуті під час навчання в НФаУ, мені знадобилося в моїй професії.
Випуск бакалавр в 2018 р. Випуск з магістратури 2020 р. Наразі працюю в “Сімейній лабораторії” на посаді лікаря ПЛР відділу
Я обрала професію лікаря-лаборанта, тому що лабораторна діагностика швидко розвивається і відіграє велику роль в постановці діагнозу, що дуже допомагає лікарю правильно підібрати лікування
Навчання в НФаУ дало мені можливість знайти роботу за спеціальністю, доповнив мої знання отримані в коледжі
Мене звати Рацин Олеся Василівна.
У 2020 році, я закінчила Національний фармацевтичний університет, факультет медико-фармацевтичних технологій за спеціальністю Технології медичної діагностики та лікування. Зараз працюю в медичній лабораторії ПП «АСТРА-ДІА», м. Ужгород; посада – лікар-лаборант.
Вибрана спеціальність є дуже перспективною та необхідною складовою сучасної медицини. Без лабораторних досліджень не ставиться жоден діагноз. Якісна діагностика – запорука правильного діагнозу та успішного лікування.
Не маючи теоретичної та практичної бази знань, які надав мені університет, було б важко знайти гідну та високооплачувану роботу, оскільки більшість перспективних лабораторій вимагають якісної підготовки спеціалістів.
Кожного дня, в робочому процесі, я зустрічаю пацієнтів, клінічні випадки яких неодноразово були розглянуті на заняттях у вигляді ситуаційних завдань та задач.
Хочеться висловити слова вдячності педагогічному колективу університету, які з радістю ділилися з нами своїм професійним та життєвим досвідом. Приємно, що навіть після закінчення вузу, ти маєш можливість, у будь яку хвилину звернутися за порадою та підтримкою до своїх наставників.
Роки проведені в університеті подарували мені надійних друзів, як серед студентів так і викладачів. І навіть те, що всі ми знаходимося в різних куточках країни, не заважає продовжувати спілкування та кожного разу з посмішкою на обличчі згадувати моменти студентського життя.
Закінчила НФаУ за спеціальністю «Технології медичної діагностики та лікування» у 2020 році
Закінчила НФаУ за спеціальністю «Менеджмент» у 2023 році
З 2019 року працюю у медичній лабораторії «ДІЛА» на посаді лікаря-лаборанта.
Коли я вступала до університету я мала вагання щодо даної спеціальності, але після його закінчення я остаточно прийняла рішення, що лабораторна діагностика це моє. Вона не дасть засумувати і не дозволить щось забувати. Дана галузь стосується усіх напрямків медицини, саме вона пов’язана з патологіями, які стосуються усіх органів та систем нашого організму. Тут ти вчишся та розвиваєшся щодня.
Домантович (Карабєнкова) Вікторія Геннадіївна.
Закінчила НФаУ у 2020 році, спеціальніст «ЛД» з відзнакою. На даний момент працюю за фахом, лікарем-лаборантом більше 2-х років в Києві у ТОВ «МЛ«Dila». Чому саме ЛД? Тому що ця сфера стрімко розвивається, на мою думку швидше ніж фармація, це гарно показав COVID-19. Дуже рада, що обрала для навчання саме НФаУ, так як тут дають гарну теоретичну базу, прекрасні викладачі та дружня атмосфера. Якби мене повернули на 10 років назад, я б нічого не змінила і пройшла б цей шлях ще раз.
Навчалася:
2015-2018 рр. Вінницький медичний коледж імені акад. Д. К. Заболотного. Спеціальність 224 «Технології медичної діагностики та лікування» за освітньою програмою «Лабораторна діагностика». Та здобула освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст», професійна кваліфікація лаборант (медицина);
2018-2020 рр. Національний фармацевтичний університет. Спеціальність 224 «Технології медичної діагностики та лікування» за освітньою програмою «Лабораторна діагностика». Здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр, професійна кваліфікація лаборант (медицина);
2020-2022 рр. Національний фармацевтичний університет. Спеціальність 224 «Технології медичної діагностики та лікування» за освітньою програмою «Лабораторна діагностика». Здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр, професійна кваліфікація лікар-лаборант;
2022-2023 рр. Харківський національний медичний університет. Спеціалізація інтернатура.
Ще навчаючись в медичному коледжі, переді мною стояв вибір вищого навчального закладу. З яким мені допомогли визначитись мої друзі та знайомі, які навчалися в НФаУ та були дуже задоволені рівнем підготовки і студентськими буднями. Остаточне рішення прийняла після відвідування університету на «День відкритих дверей», яке виявилось найвдалішим!
Нові знайомства, лекції, сесії, незабутні викладачі, конференції, багато нових знань, емоції, враження – найкращі студентські роки в НФаУ! Атмосфера в університеті завжди була затишною, сприятливою для розвитку студента. В закладі високий рівень підготовки майбутніх спеціалістів та унікальний підхід до кожного студента. Гнучкий графік занять, який можна поєднувати з роботою. Дуже багато практики на потужних клінічних базах за різними локаціями, на яких створені умови для опанування студентами теми, з надсучасними діагностичними аналізаторами. Залучали нас до ряду лабораторних досліджень, маніпуляцій, обговорення усіх особливостей і тонкощів професії. Процес навчання завжди був змістовим, цікавим, пізнавальним і супроводжувався гарними враженнями. Варто відзначити потужну підготовку до Крок Б та Крок 2. Також писали та захищали магістерські роботи, і мали можливість їх доповідати на різних конференціях та публікувати в дослідницьких журналах. Моя робота була на тему: «ВИВЧЕННЯ ВПЛИВУ КАНДИДАТНИХ ВАКЦИН НА ДИНАМІКУ КОЛИВАННЯ ВМІСТУ АНТИТІЛ Ig G та Ig M » під керівництвом Єрьомєнко Р.Ф. (д.біол. наук, професор), яку я неодноразово доповідала на різних конференціях.
Дуже компетентний викладацький склад кафедри «Лабораторна діагностика» став для студентів наставниками! Який завжди допомагав, підтримував, ділився своїм досвідом, дуже гарно доносив і пояснював всю інформацію, та з якими по сьогоднішній день дружні, теплі спогади і відносини. Дякую кафедрі за їхнє відкрите і щире ставлення до студентів, яке заохочувало до здобуття знань, бажання розвиватися і самовдосконалюватися.
Завдячуючи хорошій підготовці спеціалістів в НФаУ, ще під час навчання, я з легкістю влаштувалась на роботу в КНП « Міська клінічна лікарня їм. проф. О. О. Шалімова» фельдшером-лаборантом, де пропрацювала два роки, і проводила дослідження імуноферментного аналізу. Згодом, стала лікарем-лаборантом клініцистом в приватній лабораторії «Медичний Центр Здоровʼя». Де виконую клінічні, цитологічні, імуногематологічні дослідження.. Працюю з обладнанням та інструментами для дослідження. Проводжу валідацію отриманих результатів.
Всі знання з університету я вдало застосовую в професійній діяльності. Саме в НФаУ я сформувалась як особистість, спеціаліст, навчилась протистояти труднощам, долати перепони та відкрити в собі якості, які мені допомагають на роботі і в житті!
Переконана, що «Лабораторна діагностика» це прогресуюча медична спеціальність, одна із сучасних і пріоритетних напрямів медичної діяльності, яка стрімко розвивається як в Україні, так і за кордоном, і завжди буде потребувати хороших спеціалістів!
Я можу впевнено стверджувати, що випускники НФаУ стають конкурентноспроможними на ринку праці, а також можуть працювати у передових клініках та лабораторіях!