12 грудня 2023 року на кафедрі клінічної лабораторної діагностики Національного фармацевтичного університету відбувся Науково-практичний семінар до Всесвітнього дня хворого на бронхіальну астму «Актуальні питання профілактики, діагностики та лікування бронхіальної астми».

Програма семінару

У роботі семінару взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри, стейкхолдери та здобувачі вищої освіти освітньої програми Лабораторна діагностика першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Учасники представили цікаві змістовні доповіді у вигляді яскравих мультимедійних презентацій. Тематика доповідей, що стосувалися питань історії вивчення, профілактики, діагностики та лікування бронхіальної астми, викликала велику зацікавленість та жваву дискусію під час обговорення. Усі спікери отримали іменні сертифікати що підтверджують участь у семінарі. Дякуємо спікерам за цікаву, змістовну інформацію! Сподіваємось на скору зустріч на наших наступних заходах!

Науково-практичний семінар «Актуальні питання профілактики, діагностики та лікування бронхіальної астми» Науково-практичний семінар «Актуальні питання профілактики, діагностики та лікування бронхіальної астми» Науково-практичний семінар «Актуальні питання профілактики, діагностики та лікування бронхіальної астми»