7 грудня 2023 року відбулось секційне засідання СНТ кафедри «СУЧАСНІ АСПЕКТИ ЛАБОРАТОРНИХ, МІКРОБІОЛОГІЧНИХ ТА ІМУНОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ В МЕДИЦИНІ ТА ФАРМАЦІЇ» НФаУ в рамках ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE». На засіданні здобувачі вищої освіти ОП Лабораторна діагностика, які є членами СНТ кафедри, презентували результати своїх наукових досліджень. Було представлено 11 доповідей, які стосувалися актуальних тем діагностики та профілактики найпоширеніших захворювань. Загалом у заході взяли участь близько 50 учасників. Вони з задоволенням долучилися до обговорення представлених доповідей.

Програма доповідей

За результатами обговорення призові місця розподілилися наступним чином:

Дипломом І ступеня нагороджено добувачку вищої освіти 3 курсу групи ЛДб21(3,10д)-01 Яременко Владлену (науковий керівник – к.б.н. доц. Олена Матвійчук)

Диплом ІІ ступеня отримала добувачка вищої освіти 2 курсу групи ЛДб22(3,10д)-01 Коміссарова Євгенія (науковий керівник – д.б.н. проф. Римма Єрьоменко)

Диплом ІІІ ступеня отримала добувачка вищої освіти 3 курсу групи ЛДб21(3,10д)-02 Волобуєва Єлизавета (науковий керівник – к.м.н. доц. Лариса Карабут)

Всі доповідачі отримали Грамоти за участь.

Секційне засідання СНТ кафедри «СУЧАСНІ АСПЕКТИ ЛАБОРАТОРНИХ, МІКРОБІОЛОГІЧНИХ ТА ІМУНОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ В МЕДИЦИНІ ТА ФАРМАЦІЇ» Секційне засідання СНТ кафедри «СУЧАСНІ АСПЕКТИ ЛАБОРАТОРНИХ, МІКРОБІОЛОГІЧНИХ ТА ІМУНОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ В МЕДИЦИНІ ТА ФАРМАЦІЇ» Секційне засідання СНТ кафедри «СУЧАСНІ АСПЕКТИ ЛАБОРАТОРНИХ, МІКРОБІОЛОГІЧНИХ ТА ІМУНОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ В МЕДИЦИНІ ТА ФАРМАЦІЇ»

Вітаємо переможців та учасників конференції, а також їх керівників!!!