Участь завідувача кафедри, професора Єрьоменко Р.Ф. у тренінгу для викладачів бакалаврських програм з покращення освітніх програм за напрямком «лабораторна діагностика»

У термін з 09 по 12 листопада 2021 р. завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики проф. Єрьоменко Р. Ф. взяла участь у тренінгу для викладачів бакалаврських програм з покращення освітніх програм за напрямком «лабораторна діагностика», який проводився Державною установою «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України».

В рамках тренінгу викладачі та гаранти бакалаврських програм мали змогу здобути всі необхідні теоретичні знання щодо особливостей підготовки до проведення акредитації, ознайомитися з новою процедурою акредитації освітніх програм та необхідною нормативною базою.

Коло питань, що були представлені у тренінгу охоплює як глобальні проблеми формування культури якості у новій парадигмі вищої освіти, так і конкретні питання, що торкаються процедури акредитації та визначення ролей експертів, галузевих експертних рад, Національного агентства, закладів вищої освіти. Були представлені перелік критеріїв та проблемних питань, за якими буде проведене оцінювання освітніх програм. Зазначений тренінг має велику практичну значимість в контексті підготовки вищих навчальних закладів до процедури акредитації освітніх програм бакалаврського рівня. Проведення подібних заходів сприяє кращому розумінню основних моментів проведення акредитаційної експертизи усіма учасниками освітнього процесу та сприяє полегшенню роботи експертів під час проведення акредитаційної експертизи у закладах вищої освіти.