Участь завідувача кафедри у Міжнародній конференції «Сучасні молекулярно-біохімічні маркери в клінічній та фундаментальній медицині-2019».

6 – 10 листопада 2019 р. завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики професор Єрьоменко Р. Ф. у складі делегації НФаУ відвідала м. Прагу (Чеська республіка) та взяла участь у роботі Міжнародної конференції «Сучасні молекулярно-біохімічні маркери в клінічній та фундаментальній медицині-2019». В рамках конференції були прийнято участь у засіданнях сателітних симпозіумів, майстер класів за напрямами: лабораторна, персоналізована і трансляційна медицина; біологічні маркери в фундаментальній і клінічній медицині. Отриманий досвід буде впроваджено на кафедрі клінічної лабораторної діагностики при викладанні навчальних дисциплін «Лабораторна діагностика» (для спеціальності «Фармація»), «Клінічна лабораторна діагностика» та «Клінічна хімія» (для спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування»).

Отриманий досвід стосовно використання біологічних маркерів у фундаментальній і клінічній медицині дозволить розширити спектр наукових напрямків під час виконання та підготовки випускових магістерських робіт здобувачів вищої освіти 2 (магістерського) рівня спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування». Налагодження наукових зв’язків із колегами з країн Європейського Союзу дозволить активізувати видавничу діяльність у сфері перспективних досліджень у лабораторній та клінічній медицині.

На конференції представлена усна доповідь та пройдено стажування, що підтверджено сертифікатами про участь в конференції і про проходження стажування. На конференції також опубліковано наукову роботу «Significance of gene polymorphism in the development of uterus leiomyoma», яка опублікована в офіційному спеціалізованому науковому журналі Чеської республіки.