Захід «ЗРОБИ ДОБРО, БРО» ПЕРЕМОГА В ТВОЇЙ КРОВІ до Всесвітнього дня донора

Захід «ЗРОБИ ДОБРО, БРО»  ПЕРЕМОГА В ТВОЇЙ КРОВІ до Всесвітнього дня донора

14 червня 2023 р. команда університету разом з ректором НФаУ, професором Аллою Котвіцькою завітала до Biopharma Plasma Харків, де центр професіоналів очолює директор Галина СІРОШТАН!

НФаУ завжди на СТОРОНІ ЗДОРОВ’Я
І це не просто наш слоган, це спосіб нашого життя
✅ Тому у цей День (і не лише сьогодні) студенти та співробітники НФаУ активно долучилися до здачі плазми крові.
✅ Ми мали змогу провести експериментально-дослідний event щодо сучасних підходів класифікації груп крові й резус-факторів.
Студенти змогли долучитися до практичного визначення груп крові та її клінічного аналізу на сучасному обладнанні.
Кафедра клінічної лабораторної діагностики на чолі з завідувачкою, професором Риммою Єрьоменко та здобувачами вищої освіти освітньої програми Лабораторна діагностика  Коміссаровою Євгенією та Іщенко Анною долучилася до заходу.
Здобувачка вищої освіти 1 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Коміссарова Євгенія представила доповідь на тему: Історія відкриття груп крові.
Фармацевтична спільнота НФаУ має плідні партнерські зв’язки з центром Biopharma Plasma, разом будуємо здорову націю.
Дорогі ПАРТНЕРИ, вітаємо зі святом, дякуємо 🙏 за кожне врятоване життя! 💖
ПЕРЕМОГА В НАШІЙ КРОВІ
Захід «ЗРОБИ ДОБРО, БРО»  ПЕРЕМОГА В ТВОЇЙ КРОВІ до Всесвітнього дня донора
Захід «ЗРОБИ ДОБРО, БРО»  ПЕРЕМОГА В ТВОЇЙ КРОВІ до Всесвітнього дня донораЗахід «ЗРОБИ ДОБРО, БРО»  ПЕРЕМОГА В ТВОЇЙ КРОВІ до Всесвітнього дня донораЗахід «ЗРОБИ ДОБРО, БРО»  ПЕРЕМОГА В ТВОЇЙ КРОВІ до Всесвітнього дня донора