Зібрання зі здобувачами вищої освіти спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування

12 лютого 2020 року деканатом факультету медико-фармацевтичних технологій спільно з кафедрою клінічної лабораторної діагностики було проведено збір здобувачів вищої освіти спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування. Метою засідання стало обрання студентами вибіркових дисциплін, які вони хотіли би вивчати. Під час засідання усі здобувачі вищої освіти отримали інформацію стосовно вибіркових дисциплін та написали заяви, у яких виявили свій вибір.