Зустріч зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського рівня)

15 березня 2024 року відбулася зустріч ЗВО з Гарантом першого (бакалаврського рівня) професором кафедри КЛД Должиковою О.В., завідувачкою кафедри, професором Єрьоменко Р.Ф., відповідальними за підготовку КРОК професором Литвиновою О.М. та доцентом Матвійчук О.П., відповідальними за проходження практики доцентом Литвиненко А.Л. та  доцентом Карабут Л.В.

Під час зустрічі було обговорено питання підготовки до складання першого етапу ЄДКІ для здобувачів ступеня вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні за спеціальністю «Технології медичної діагностики та лікування». Здобувачів було ознайомлено з графіком проведення консультацій з окремих освітніх компонент ЄДКІ та алгоритмом проведення та зарахування результатів підготовки. Другим питанням було обговорено питання проходження практики ЗВО.