#НФаУ_Громадське_обговорення

17 травня 2023 р. було проведено круглий стіл з громадського обговорення ОП «Лабораторна діагностика» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти (спеціальність 224 Технології медичної діагностики та лікування)

Участь у круглому столі взяли проректор з науково-педагогічної роботи, професор Інна Владимирова, завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики НФаУ, професор Римма Єрьоменко (гарант ОП «Лабораторна діагностика» другого (магістерського) рівня); завідувач кафедри мікробіології, вірусології та імунології НФаУ – професор Наталія Філімонова; доцент кафедри клінічної лабораторної діагностики НФаУ Олена Должикова (гарант ОП «Лабораторна діагностика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти), а також науково-педагогічні працівники зазначених кафедр, члени робочої групи, зовнішні стейкхолдери – представники академічної спільноти та практичної медицини, роботодавці, внутрішні стейкхолдери – здобувачі вищої освіти, які навчаються на ОП «Лабораторна діагностика».

Стейкхолдери позитивно оцінили освітньо-професійні програми, відмітили високий професійний рівень викладання освітніх компонент, різноманіття інтерактивних форм та методів навчання, надали слушні пропозиції щодо поліпшення програми. Роботодавцями було високо оцінено рівень підготовки випускників ОП, які вже в процесі роботи у лабораторіях різного профілю продемонстрували отримані в університеті знання та навички і на високому рівні виконують свої професійні обов’язки.

У обговоренні ОП взяли участь Світлана Джораєва – завідувач лабораторії мікробіології, імунології та молекулярної генетики Інституту дерматології та венерології НАМН України, д.м.н. (м. Харків); Тетяна Хірна – завідувач бактеріологічної лабораторії КП «Санепідсервіс», к.м.н. (м. Харків); Ірина Новікова – завідувач багатопрофільної клініко-діагностичної лабораторії КЗОЗ «Обласна клінічна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», к.м.н. (м. Харків); Юрій Мироненко – лікар-лаборант Обласного клінічного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення (м. Харків); Катерина Лобода – здобувачка вищої освіти 1 курсу ОП Лабораторна діагностика другого (магістерського) рівня вищої освіти; Яна Левченко – здобувачка вищої освіти 1 курсу ОП Лабораторна діагностика другого (магістерського) рівня вищої освіти; Наталія Малашенко – здобувачка вищої освіти 3 курсу ОП Лабораторна діагностика першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, Наталія Малашенко.

17 травня 2023 р. відбувся круглий стіл з громадського обговорення освітньо-професійних програм «Лабораторна діагностика» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти (спеціальність 224 Технології медичної діагностики та лікування)17 травня 2023 р. відбувся круглий стіл з громадського обговорення освітньо-професійних програм «Лабораторна діагностика» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти (спеціальність 224 Технології медичної діагностики та лікування)17 травня 2023 р. відбувся круглий стіл з громадського обговорення освітньо-професійних програм «Лабораторна діагностика» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти (спеціальність 224 Технології медичної діагностики та лікування)