Науково-практичний семінар «Про здоров’я: науково» до Дня науки в Україні

16 травня 2023 року у Національному фармацевтичному університеті відбувся науково-практичний семінар «Про здоров’я: науково», приурочений до Дня науки в Україні. У заході прийняли участь Проректор з науково-педагогічної роботи, професор Інна Владимирова, завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики професор Римма Єрьоменко, завідувач кафедри нормальної та патологічної фізіології, професор Надія Кононенко, завідувач кафедри фармакології та фармакотерапії, професор Сергій Штриголь, в.о. завідувача кафедри фізичної реабілітації і здоров’я, доцент Олена Мятига, а також співробітники зазначених кафедр та здобувачі вищої освіти.

Науково-практичний семінар «Про здоров’я: науково» виявився цікавим як для досвідчених науковців, так і для тих, хто тільки починає свою наукову діяльність або навчається в університеті. Проведення таких заходів сприяє розвитку та популяризації науки в Україні та світі.

Науково-практичний семінар «Про здоров’я: науково» до Дня науки в УкраїніНауково-практичний семінар «Про здоров’я: науково» до Дня науки в Україні