22 лютого 2023 р. відбувся науково-практичний семінар «COVID-19 діагностика та лікування коморбідної патології»

22 лютого 2023 р. за ініціативою кафедри клінічної лабораторної діагностики НФаУ відбувся науково-практичний семінар «COVID-19 діагностика та лікування коморбідної патології», в організації та проведенні якого взяли участь кафедра внутрішньої медицини Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та кафедра фізіології Полтавського державного медичного університету.

На семінарі були представлені доповіді, присвячені аспектам діагностики, лікування, профілактики коронавірусної хвороби COVID-19 з точки зору сьогодення, статистиці розповсюдження в Україні та світі станом на лютий 2023 року, а також аспектам реабілітації та перспективам подальших досліджень розвитку цієї інфекції.

У засіданні прийняли активну участь здобувачі вищої освіти, зайняті у роботі студентських наукових товариств ВНЗ-учасників, зокрема і здобувачі вищої освіти спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування освітньої програми «Лабораторна діагностика» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти. Вони взяли активну участь у підготовці доповідей та науковій дискусії.

Загалом у науково-практичному семінарі прийняли участь 53 учасники з числа науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти.

Усі доповідачі та активні учасники семінару отримали Сертифікати про участь обсягом 9 годин / 0,3 кредити ЄКТС.

Присутні виявили велику зацікавленість у зустрічі, зазначили актуальність обговорених тем та відзначили, що проведення семінарів такого формату є дуже доцільним та перспективним для здійснення подальших досліджень та поглиблення співпраці між вищими навчальними закладами сфери охорони здоров’я.

Програма семінару