Кафедра клінічної лабораторної діагностики зайняла 7 місце в номінації “Краща кафедра НФаУ-2023”

31 серпня 2023 р. на спільному засіданні Конференції трудового колективу та Вченої ради Національного фармацевтичного університету були представлені підсумки рейтингового оцінювання кафедр та НПП НФаУ-2023. Були відзначені переможці за номінаціями. У номінації “Краща кафедра НФаУ” кафедра клінічної лабораторної діагностики посіла 7 місце рейтингу. Пишаємося своїми досягненнями та продовжуємо працювати на результат!

Дізнатися більше