Організаційні збори зі здобувачами вищої освіти щодо обрання вибіркових освітніх компонент

11 вересня 2023 року у форматі ZOOM конференції відбулася зустріч Гаранта ОП Лабораторна діагностика першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, професора кафедри клінічної лабораторної діагностики Должикової О.В. та декана факультету медико-фармацевтичних технологій, професора Набоки Ольги Іванівни зі здобувачами вищої освіти 3 курсу освітньої програми Лабораторна діагностика першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Метою зустрічі було обрання вибіркових освітніх компонент для вивчення у 5 та 6 семестрі 3 курсу. Олена Вікторівна представила учасникам каталог вибіркових освітніх компонент, ознайомила з алгоритмом вибору та надала активні посилання для детального ознайомлення зі змістом освітньої компоненти.

Під час обговорення здобувачам були надані відповіді на запитання, які виникли в них стосовно процедури вибору, вивчення та змісту освітніх компонент.