КРУГЛИЙ СТІЛ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПІДГОТОВКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 224 «ТЕХНОЛОГІЇ МЕДИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ»

14 квітня 2023 року у Національному фармацевтичному університеті відбувся традиційний щорічний захід ‒ засідання круглого столу «Актуальні питання підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування».

Організаторами засідання виступили в.о. ректора НФаУ, заслужений діяч науки і техніки України, д.фарм.н., професор Алла Котвіцька, проректор з науково-педагогічної роботи, д.фарм.н., професор Інна Владимирова, декан факультету медико-фармацевтичних технологій НФаУ, д.біол.н., професор Ольга Набока, завідувачі кафедр клінічної лабораторної діагностики, мікробіології, вірусології та імунології НФаУ: д.біол.н., професор Римма Єрьоменко, д.мед.н., професор Наталія Філімонова.

На засідання були запрошені керівники та практикуючі спеціалісти провідних лабораторій різного профілю України та м. Харкова. У процесі зустрічі обговорювалися питання підготовки майбутніх фахівців спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування» з точки зору затребуваності і відповідності сучасним вимогам, які висуваються роботодавцями до фахівців в області лабораторної медицини.

Проведення заходів подібного формату сприяє оптимізації взаємодії між усіма учасниками освітнього процесу з метою покращення якості підготовки майбутніх лікарів-лаборантів, формування необхідних компетентностей майбутніх фахівців у відповідності до потреб лабораторної галузі та роботодавців, а також сприяють підготовці висококваліфікованих фахівців, затребуваних на ринку праці не тільки в Україні, а й за її межами

Учасники круглого столу оволоділи наступними результатами навчання:

• Застосовувати професійні знання; формулювати ідеї, концепції з метою використання у роботі академічного або професійного спрямування.
  • Знаходити рішення у професійній діяльності, мати достатню компетентність в оцінці професійної підготовки здобувачів вищої освіти.
  • Володіти та застосовувати знання та уміння із загальної та професійної підготовки при вирішенні спеціалізованих завдань.

Усі доповідачі та учасники отримали сертифікати обсягом 3 години / 0,1 кредиту ЄКТС, які засвідчують отримання вищезазначених результатів.