I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

20 квітня 2023 р. в рамках проведення  ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» відбувся I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей згідно програми конференції.

Представники студентського наукового товариства кафедри, здобувачі вищої освіти спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування освітньої програми Лабораторна діагностика першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти прийняли активну участь у конкурсі.

За результатами I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт учасників нагороджено:

Дипломом І ступеню:

Лободу Катерину, ЗВО 1 курсу другого (магістерського) рівня, яка представила роботу на тему: “Цукровий діабет: особливості ранньої клініко-лабораторної діагностики” (науковий керівник д.б.н. проф. Римма Єрьоменко)

I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Дипломом ІІ ступеню:

Середу Анастасію, ЗВО 1 курсу першого (бакалаврського) рівня з роботою на тему: “Діагностика та лікування гострої дихальної недостатності” (науковий керівник к.б.н., ас. Олена Матвійчук)

I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робітI тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!