Засідання гуртку СНТ кафедри клінічної лабораторної діагностики

21 квітня 2023 року в продовження роботи ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» відбулося засідання гуртку СНТ кафедри клінічної лабораторної діагностики. На засіданні здобувачі вищої освіти спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування представили свої доповіді, у яких презентували результати своїх наукових здобутків.

На засіданні були представлені 12 доповідей з різноманітної тематики, що стосувалися питань  діагностики, лікування та профілактики різноманітних захворювань. Тематика доповідей відзначалася актуальністю, а презентації здобувачів вищої освіти продемострували високий рівень підготовки та володіння матеріалами досліджень з представленої тематики.

Засідання гуртку СНТ кафедри клінічної лабораторної діагностикиЗасідання гуртку СНТ кафедри клінічної лабораторної діагностикиЗасідання гуртку СНТ кафедри клінічної лабораторної діагностики