Мастер-класс на тему «Коагулограф. Геморагічні діатези»

20 грудня 2023 р. на кафедрі клінічної лабораторної діагностики у форматі Zoom Конференції відбувся практично орієнтований захід для здобувачів вищої освіти спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування, освітньої програми Лабораторна діагностика – Майстер-класс на тему «Коагулограф. Геморагічні діатези». Під час майстер-класу лікар-лаборант клініко-діагностичної лабораторії КНП «Міська студентська лікарня» Олена Валеріївна Тохтамиш продемонтрувала учасникам обладнання та ознайомила з особливостями методики проведення коагулограми при визначенні геморагічних діатезів. В майстер-класі взяли участь завідувач кафедри КЛД, професор Римма Єрьоменко та відповідальна за переддипломну практику, доцент Ганна Литвиненко.

Мастер-класс на тему «Коагулограф. Геморагічні діатези» Мастер-класс на тему «Коагулограф. Геморагічні діатези» Мастер-класс на тему «Коагулограф. Геморагічні діатези»