Профорієнтаційний захід «Знайомство з НФаУ. ОП «Лабораторна діагностика» та ОП «Терапія та реабілітація».

21 грудня 2023 р. співробітниками кафедри клінічної лабораторної діагностики – завідувачкою, проф. Риммою Єрьоменко, доцентами Ларисою Карабут  та Оленою Матвійчук спільно з приймальною комісією організовано зустріч зі здобувачами випускних курсів ОПП «Лікувальна справа» та «Сестринська справа» Бахмутського медичного фахового коледжу.

Під час заходу співробітниця приймалької комісії, к.ф.н. Цеменко Карина познайомила присутніх з Національним фармацевтичним університетом та освітніми програмами «Лабораторна діагностика» та «Терапія та реабілітація».

Профорієнтаційний  захід  «Знайомство з НФаУ. ОП «Лабораторна діагностика» та ОП «Терапія та реабілітація». Профорієнтаційний  захід  «Знайомство з НФаУ. ОП «Лабораторна діагностика» та ОП «Терапія та реабілітація». Профорієнтаційний  захід  «Знайомство з НФаУ. ОП «Лабораторна діагностика» та ОП «Терапія та реабілітація».

Висловлюємо щиру подяку адміністрації коледжа та заступнику директора з виховної роботи  Говоруновій Любові Миколаївні за співпрацю!