НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ОНЛАЙН-СЕМІНАР ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗДОРОВ’Я ЖІНКИ

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ОНЛАЙН-СЕМІНАР ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗДОРОВ'Я ЖІНКИ

26 травня 2023 року на кафедрі клінічної лабораторної дагностики НФаУ відбувся Науково-практичний онлайн семінар до Мжнародного дня здоров’я жінки «НАШЕ ЗДОРОВ’Я – НАШЕ ЖИТТЯ!». У семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі вищої освіти освітньої програми Лабораторна діагностика першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Програма семінару

На семінарі були представлені цікаві різноманітні доповіді, які стосуються різних аспектів жіночого здоров’я, молодості, краси та заходів щодо їх збереження. Низка представлених доповідей стосувалися також методів діагностики, лікування та профілактики різноманітних захворювань, викликаних порушеннями гормонального балансу у жінок різного віку.

Після представлення доповідей виникла жвава дискусія та обговорення, у якій взяли активну участь як викладачі, так і здобувачі вищої освіти.

Захід сприяв досягненню учасниками таких результатів навчання:

1. Застосовувати знання та розуміння предметної області у практичних ситуаціях.

2. Розуміти взаємозв’язок між результатами аналізу, діагнозом, клінічною інформацією та лікуванням.

3. Верифікувати результати лабораторних досліджень в клініці внутрішніх хвороб.

Кожен учасник науково-практичного семінару отримав іменний сертифікат, який засвідчує отримання зазначених навичок.