Організаційна зустріч зі здобувачам вищої освіти ОП Лабораторна діагностика

24 травня 2023 року відбулася організаційна зустріч зі здобувачам вищої освіти випускних курсів ОП Лабораторна діагностика першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. Зустріч організовано та проведено кафедрою клінічної лабораторної діагностики за особистою участю декана факультету медико-фармацевтичних технологій, д.б.н., професора  Набоки Ольги Іванівни, завідувача кафедри клінічної лабораторної діагностики, д.б.н., професора Єрьоменко Римми Фуатівни та науково-педагогічних працівників кафедри.

Під час зустрічі було обговорено питання підготовки до Державної атестації, проходження переддипломної практики та низку інших актуальних питань, які зацікавили здобувачів.