07 лютого 2024 року на кафедрі клінічної лабораторної діагностики відбувся Науково-практичний семінар до Всесвітнього дня боротьби проти раку «Актуальні питання профілактики та діагностики онкологічних захворювань». У роботі семінару взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі вищої освіти освітньої програми Лабораторна діагностика першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ

Учасники представили цікаві змістовні доповіді у вигляді яскравих мультимедійних презентацій. Тематика доповідей, що стосувалися питань історії вивчення, класифікації, діагностики та профілактики онкологічних хвороб, викликала велику зацікавленість та жваву дискусію під час обговорення. Дякуємо спікерам за цікаву, змістовну інформацію.

Усі учасники отримали іменні сертифікати що підтверджують у семінарі. Сподіваємось на скору зустріч на наших наступних заходах!