Участь у науково-практичному семінарі «Українки, які надихають: жінки-науковиці сучасності»

9 лютого 2024 у Національному фармацевтичному університеті відбувся науково-практичний семінар «Українки, які надихають: жінки-науковиці сучасності», присвячений Міжнародному дню жінок і дівчат у науці, що відзначається щорічно 11 лютого.

Захід відбувся за підтримки та участі

АЛЛИ КОТВІЦЬКОЇ, в.о. ректора Національного фармацевтичного університету, професора

Наталії ТАХТАУЛОВОЇ, аудитора, незалежного консультанта з питань GMP/GDP/СМЯ та PIC/S, Заслуженого працівника фармації України.

Дізнатися більше

Під час проведення семінару наукові працівники та здобувачі вищої освіти з НФаУ та інших ВНЗ України представили відеопривітання, цікаві доповіді-презентації та постерні доповіді.

За результатами конкурсу постерних доповідей здобувачка вищої освіти 2 курсу ОП «Лабораторна діагностика» першого (бакалаврського) рівня Євгенія КОМІССАРОВА отримала Диплом II ступеня!

Вітаємо Євгенію, зичимо успіхів у дослідженнях, невичерпної творчої енергії та нових звершень у навчання та науковій діяльності! Наполегливості на шляху до поставленої мети!