Участь у заході до Всесвітнього дня дарування книг

14 лютого 2024 року в Національному фармацевтичному університеті відбувся традиційний захід “Подаруй бібліотеці сучасну книгу”, приурочений до  Всесвітнього дня дарування книг. У заході взяли активну участь науково-педагогічні працівники кафедри клінічної лабораторної діагностики та здобувачі вищої освіти ОП Лабораторна діагностика, презентувавши Науковій бібліотеці НФаУ книгу “Методи діагностики у клініці внутрішньої медицини”.

В рамках проведення заходу відбувся студентський та учнівський конкурс електронних постерів “Відкриваючи книгу, ми відкриваємо світ”. В цьому конкурсі друге призове місце посіла здобувачка 2 курсу ОП Лабораторна діагностика першого (бакалаврського) рівня Коміссарова Євгенія.

Щиро вітаємо Євгенію та бажаємо успіхів та натхнення у майбутньому!

Участь у заході до Всесвітнього дня дарування книг Участь у заході до Всесвітнього дня дарування книг Участь у заході до Всесвітнього дня дарування книг