Школа академічної обізнаності Національного фармацевтичного універститету (здобувачі)

05 квітня 2023 року відбулося чергове засідання Школи академічної обізнаності Національного фармацевтичного універститету для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти. На засіданні гарант освітньої програми “Лабораторна діагностика”, завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики  професор Єрьоменко Римма Фуатівна познайомила ЗВО з особливостями та перевагами освітньої програми, її унікальними сторонами, можливостями, які надає навчання за цією освітньою програмою.

Здобувачі вищої освіти мали змогу задати запитання, які їх зацікавили, поділитися своїми враженнями від навчання та висловити побажання.

Наприкінці засідання професор Єрьоменко Р.Ф. запростила здобувачів на засідання Круглого столу «Актуальні питання підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування», яке заплановано на 14 квітня 2023 року. Засідання Круглого столу – це регулярний захід, який проводится кафедрою щорічно з метою залучення стейкхолдерів до формування освітньої програми та спільного обговорення напрямків удосконалення підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування відповідно до вимог сьогодення.