Організаційне засідання з проведення Переддипломної практики в лабораторіях

04 квітня 2023 року відбулося організаційне засідання з проведення Переддипломної практики в лабораторіях для здобувачів вищої освіти випускних курсів освітньо-професійного рівня “бакалавр” спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування освітньої програми Лабораторна діагностика. На засідання були запрошені здобувачі вищої освіти 2-4 курсів 2023 року випуску.

Захід було проведено з ініціативи та за участю декана факультету медико-фармацевтичних технологій, професора Набоки Ольги Іванівни, завідувача кафедри клінічної лабораторної діагностики, професора Єрьоменко Римми Фуатівни та відповідальної за проведення практики, доцента Литвиненко Ганни Леонідівни. На засідання було запрошено завідувачку відділу практики, працевлаштування та кар’єрного зростання Барковську Оксану Яківну.

Під час проведення заходу здобувачам вищої освіти було надано вичерпну інформацію щодо передумов успішного проходження ними Переддипломної практики  в лабораторіях, а саме: термінів проведення, організаційних вимог та правильного документального оформлення. З питань проходженя практики здобувачі вищої освіти мали змогу задати запитання, які їх зацікавили, безпосередньо завідувачці відділу практики та працевлаштування Барковській О.Я.

Додатково на запитання випускників, які стосувалися усіх питань навчання, побуту, організаційних аспектів університетського життя, відповіли декан факультету медико-фармацевтичних технологій, професор Набока О.І., завідувачка випускової кафедри клінічної лабораторної діагностики професор Єрьоменко Р.Ф. та відповідальна за практику і завуч кафедри, доцент Литвиненко Г.Л.

Організаційне засідання з проведення Переддипломної практики в лабораторіяхОрганізаційне засідання з проведення Переддипломної практики в лабораторіях