Тренувальні збори для переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

17 лютого 2023 року в онлайн-форматi на платформi ZOOM відбулися тренувальні збори для переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. ІІІ етап  олімпіади було організовано та проведено 08 лютого 2023 року на базi Нацiонального фармацевтичного унiверситету спiльно з Департаментом науки i освiти Харківської обласної державної (вiйськовоi) адмiнiстрацiї.

Тьютором переможцiв III (обласного) етапу Всеукраїнської учнiвської олiмпiади з бiологiї на тренувальних зборах вiд Нацiонального фармацевтичного унiверситету виступила завiдувачка кафедри клiнiчної лабораторної дiагностики, професор Римма Фуатiвна ЄРЬОМЕНКО (Наказ № 9-Адм. від 06 лютого 2023 р.).

Під час проведення тренувальних зборів Римма Фуатівна ознайомила учнів з Національним фармацевтичним університетом, спеціальностями та освітніми програмами, які представлені в нашому університеті, науково-педагогічним складом, структурою, цінностями та традиціями, а також запросила на навчання для отримання вищої освіти преміальної якості, яку надає Національний фармацевтичний університет.