Участь кафедри у спеціалізованій виставці освітніх закладів для вступників “Освіта Харківщини”

Участь кафедри у спеціалізованій виставці освітніх закладів для вступників "Освіта Харківщини"

24-25 листопада співробітники кафедри клінічної лабораторної діагностики взяли участь у спеціалізованій виставці для вступників освітніх закладів для вступників “Освіта Харківщини та навчання за кордоном», яка відбулася у Палаці студентів національного юридичного університету.

Захід проводився за сприяння Харківської обласної державної адміністрації і Харківської міської ради.

Організатор заходу – виставкова компанія АДТ.

Головна мета заходу – підвищення суспільного інтересу до освіти, пропаганда досягнень установ освіти Харківщини, інших регіонів України, ближнього і далекого зарубіжжя.