Вітаємо з Міжнародним днем фахівця з лабораторної діагностики!

Шановні колеги, кожного року 15 квітня ми відзначаємо Міжнародний день фахівця з лабораторної діагностики!

Лабораторна діагностика є одним із пріоритетних напрямів медицини, який стрімко розвивається. За відсутності якісних результатів лабораторних досліджень стають неможливими постановка клінічного діагнозу, спостереження за динамікою розвитку хвороби, контроль за ефективністю та безпекою лікарської терапії. Правильна діагностика захворювання є запорукою якісної, результативної та ефективної роботи лікарів. У лабораторії не можуть вилікувати хворого, але регулярне, доступне й своєчасне обстеження в лабораторіях дає можливість попередити багато захворювань та значно поліпшити якість життя.

Колектив кафедри клінічної лабораторної діагностики Національного фармацевтичного університету від щирого серця вітає всіх працівників галузі, студентів, викладачів, лікарів, науковців! Усім бажаємо миру, здоров’я, натхнення, професійних успіхів, впровадження нових технологій, цікавого досвіду та здійснення мрій!

Вітаємо з Міжнародним днем фахівця з лабораторної діагностики! Вітаємо з Міжнародним днем фахівця з лабораторної діагностики! Вітаємо з Міжнародним днем фахівця з лабораторної діагностики!