Міжнародне онлайн-стажування “New and innovative teaching methods”

Міжнародне онлайн-стажування "New and innovative teaching methods"

У термін з 14 лютого до 25 березня співробітники кафедри клінічної лабораторної діагностики, завідувач кафедри, професор Єрьоменко Римма Фуатівна та доцент Карабут Лариса Василівна взяли участь у Міжнародному онлайн-стажуванні на базі Економічного університету в місті Кракові та Малопольської школи державного управління “New and innovative teaching methods”. Програма стажування розкривала питання нових і інноваційних методів навчання та наукову складову в системі вищої освіти.

Міжнародне стажування сприятиме подальшій науковій співпраці між українськими та польськими колегами. Набутий досвід буде використаний в навчальній та науковій роботі кафедри та Національного фармацевтичного університету для подальшого розвитку і процвітання освіти та науки в Україні.

Міжнародне онлайн-стажування "New and innovative teaching methods"