Захід куратора «Цукровий діабет: що варто знати та як уберегтися»

Цукровий діабет — це захворювання, на яке у світі страждають понад 425 млн в людей. В Україні таких хворих — майже 1,3 млн, і ці показники щороку зростають.  14 листопада відзначається Світовий день боротьби з діабетом, а з 14 до 18 листопада 2022 року у НФаУ проводиться тиждень заходів щодо запобігання цукровому діабету.

В рамках проведення  цих заходів кураторами академічної груп студентів освітньої програми “Лабораторна діагностика”, кафедри було проведено зустрічі зі здобувачами вищої освіти на тему: «Цукровий діабет: що варто знати та як уберегтися». Заходи проведено з використанням дистанційної платформи Zoom та мультимедійних технологій.

Тематика бесіди викликала зацікавленість і жваве обговорення серед здобувачів вищої освіти, які поділилися власними знаннями щодо симптоматики, методів діагностики та заходів профілактики цього загрозливого захворювання.

Проведення таких заходів дозволить молоді поглибити свої знання щодо етіології, розвитку та профілактики розповсюджених хвороб, щоб уникнути їх виникнення і прогресування у майбутньому.

Захід куратора «Цукровий діабет: що варто знати та як уберегтися»